TWARZ

Kategoria: Kategoria Sportowo-Turystyczna

Kategoria: Kategoria Sportowo-Turystyczna

W tej kategorii znajdziesz informacje o wszystkich zagadnieniach z dziedziny sportu oraz namiary na najlepsze miejsca noclegowe czy hotele.

Agroturystyka » (0)

Aktywny wypoczynek » (0)

Apartamenty » (1)

Biura podróży » (0)

Dziedziny sportu » (0)

Hotele » (0)

Kolarstwo » (0)

Noclegi » (1)

Organizacja imprez » (1)

Pensjonaty i hostele » (0)

Piłka nożna » (0)

Regiony i miasta » (0)

Sklepy sportowe » (0)

Sprzęt sportowy » (0)

Sprzęt turystyczny » (0)

Usługi turystyczne » (1)

Wczasy » (1)

Wyścigi F1 » (0)

  • Kolonie dla dzieci to wyjazdy dla maluchów, planujących wyjazd na pierwszy samodzielny wypoczynek. Zapraszamy wszystkich do przeglądania propozycji specjalnie przygotowanych dla dzieci planujących spędzić po raz pierwszy samodzielne wakacje. Kolonie letnie to propozycja znanego biura podróży z województwa zachodniopomorskiego. Zamówienie wyjazdu letniego. Kolonie dla dzieciaków zgłaszane są do kuratoriów oświaty w danym województwie. Rabaty last minute dostępne na stronie internetowej z możliwością estępnego zamówienia miejsc. Bogate programy tematyczne dla wszystkich uczestników. oferowane wyjazdy na kolonie już dostępne w sprzedaży. Kolonie to świetna propozycja na spędzenie atrakcyjnych wakacji w gronie rówieśników. Doświadczona kadra pedagogiczna sprawująca opiekę w trakcie trwania wakacji letnich. Szczegóły dotyczące ofert znajdziesz na stronach prowadzonych przez pracowników biura turystycznego. W ofercie również obozy letnie, wczasy all inclusive w wypoczynkowych kurortach.

  • Domki do wynajęcia – Zakopane. Oferujemy luksusowy odpoczynek w tradycyjnych domkach góralskich. Oferujemy wynajem domków w Zakopanem. Oferowane przez nas domki letniskowe w Zakopanem posiadają wszelkie wygody, jak na przykład sauna, jacuzzi, kominek, a także inne. Są jednocześnie propozycją tanich noclegów w Zakopanem i okolicach.

    Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
  • Wachowiak Imprezy Firmowe Poznań udostępnia wodzirejów na wieczory panieńskie i kawalerskie, organizuje gry i zabawy grupowe oraz zawody strzeleckie i spływy pontonowe. Osobny pakiet usług to oferta zimowa. Zaliczają się do niej między innymi szkolenia lawinowe i narciarskie. Agencja Organizacja Imprez Poznań na terenie Poznania wykorzystuje własny sprzęt. Posiada samochody, namioty i odgrodzenia oraz rozmaite komplety sprzętów przydatnych do zabaw w grupach.

    Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kategoria Sportowo-Turystyczna